Aanbieding!

Voordeelbox zomerse witte wijnen

68.00 63.00

Minimum Qty: 1
Categorieën: , Tags: , ,

Beschrijving

De voordeelbox met zacht geprijsde zomerse witte wijnen:

2 x Tour des Graves Blanc – Bordeaux € 10,50
Knisperend frisse Sauvignon Blanc uit Bordeaux
2 x Martinsancho – Rueda € 11,50
Fris wit fruit met aroma’s van appel en peer
2 x Di Philippo Grechetto – Umbrië € 11,75
Zacht, sappig fruit met frisse zuren uit Umbrië

In augustus voor de prijs van  € 68.00 voor € 52.50

Als je één van onze partners belt of mailt, zetten we de bestelde dozen bij je voor de deur. In een straal van 20 km rond Uithoorn doen we dat gratis. Geniet ervan….

Bert Trommelen – bert@vinocerf.nl – 06 22 66 05 56
Constant Scholten – constant@vinocerf.nl – 06 51 75 10 48
Fred ‘t Hart – fred@vinocerf.nl – 06 53 23 70 82
Michel Kortstra – michel@vinocerf.nl – 0620 97 76 13
Richard Sprey – richard@vinocerf.nl – 06 20 13 10 31
Sacha Emmerik – sacha@vinocerf.nl – 06 55 19 51 33