Aanbieding!

Voordeelbox rosé

85.90 83.40

Minimum Qty: 1
Categorieën: , Tags: , ,

Beschrijving

De voordeelbox met zacht geprijsde rosé’s:

2 x Montmarin rosé € 8.50
lichte grenache / syrah rosé uit de omgeving van Agde
2 x Mas de Cadenet rosé Sainte Victoire € 14,50
elegantie uit het top rosé geied ten oosten van Aix-en-Provence
2 x Skouras Peplo rosé € 19.95
licht hout gerijpte Griekse maaltijdrosé

In juni voor de prijs van  € 85.90 voor € 69.50

Als je één van onze partners belt of mailt, zetten we de bestelde dozen bij je voor de deur. In een straal van 20 km rond Uithoorn doen we dat gratis. Geniet ervan….

Bert Trommelen – bert@vinocerf.nl – 06 22 66 05 56
Constant Scholten – constant@vinocerf.nl – 06 51 75 10 48
Fred ‘t Hart – fred@vinocerf.nl – 06 53 23 70 82
Michel Kortstra – michel@vinocerf.nl – 0620 97 76 13
Richard Sprey – richard@vinocerf.nl – 06 20 13 10 31
Sacha Emmerik – sacha@vinocerf.nl – 06 55 19 51 33