Voordeelbox mei

60.00

Minimum Qty: 1
Categorieën: , , Tags: , ,

Beschrijving

De nieuwe voordeelbox met zacht geprijsde wijnen:

2 x Beauvignac Picpoul de Pinet € 8,95
doet je verlangen naar mosselen, oesters en vis in het algemeen

2 x Ugolino Le Piaole (bio) € 10,50
breed inzetbare wijn: aperitief, schelpdieren, vis, paëlla en salades

2 x Las Moradas de San Martin Senda garnacha (bio) € 12,50
gevogelte, stoofvlees, lamsvlees, kaas

In mei voor de prijs van  € 63,90 voor € 50,00

Als je één van onze partners belt of mailt, zetten we de bestelde dozen bij je voor de deur. In een straal van 20 km rond Uithoorn doen we dat gratis. Geniet ervan….

Bert Trommelen – bert@vinocerf.nl – 06 22 66 05 56
Constant Scholten – constant@vinocerf.nl – 06 51 75 10 48
Fred ‘t Hart – fred@vinocerf.nl – 06 53 23 70 82
Michel Kortstra – michel@vinocerf.nl – 0620 97 76 13
Richard Sprey – richard@vinocerf.nl – 06 20 13 10 31
Sacha Emmerik – sacha@vinocerf.nl – 06 55 19 51 33