Voordeelbox april

57.30

Minimum Qty: 1
Categorieën: , , , Tags: , ,

Beschrijving

De nieuwe voordeelbox met zacht geprijsde wijnen:

2 x Cava Dominio de Tharsys Brut Nature € 8,75
voor een feestelijk begin van de maaltijd

2 x Santomè Pinot Grigio € 8,95
kruidigheid en sappig fruit bij risotto of pasta met vis

2 x Rhône by Sabon
elegantie van donkere kersen, gedroogd fruit en kruidigheid

In april voor de prijs van  € 57,30 voor € 47,50

Als je één van onze partners belt of mailt, zetten we de bestelde dozen bij je voor de deur. In een straal van 20 km rond Uithoorn doen we dat gratis. Geniet ervan….

Bert Trommelen – bert@vinocerf.nl – 06 22 66 05 56
Constant Scholten – constant@vinocerf.nl – 06 51 75 10 48
Fred ‘t Hart – fred@vinocerf.nl – 06 53 23 70 82
Michel Kortstra – michel@vinocerf.nl – 0620 97 76 13
Richard Sprey – richard@vinocerf.nl – 06 20 13 10 31
Sacha Emmerik – sacha@vinocerf.nl – 06 55 19 51 33