Sunshine Box

68.10

Minimum Qty: 1
Categorieën: , , Tags: , ,

Beschrijving

Sunshine Box nu voor € 56,75

Jaarlijks presenteren wij onze nieuwe wijnen tijdens de Voorjaarsproeverij. De laatste was inmiddels twee jaar geleden, maar sindsdien zijn er wel nieuwe wijnen binnen gekomen.
Een aantal daarvan willen we tegen een aantrekkelijke prijs aanbieden in onze Sunshine Box zodat al dat lekkers toch geproefd kan worden.

Deze box is gevuld met

Aradon Blanco – Bodegas Aradón € 7,75
witte Rioja van viura en garnacha blanca
Les Séguines – Domaine des séminaires (bio) € 9,95
soepele witte Côtes du Rhône met niet teveel zuren
Balluccio – Tenuto dell’Ugolino € 13,95
volronde verdicchio van een kleine wijngaard uit de Marken
Le Sabounet – Roger Sabon € 8,25
fruit en kruidigheid uit Châteauneuf du Pape
La Tour des Graves Cuvée Rouge € 13,25
merlot gedomineerde Bordeaux uit Côtes de Bourg
Ribera del Duero Crianza – Bodegas Viyuela € 14,95
soepel, jammig rijp fruit, wat kruidigheid en een vleugje hout

In april en mei voor de prijs
van  € 68,10 voor € 56,75

Als je één van onze partners belt of mailt, zetten we de bestelde dozen bij je voor de deur. In een straal van 20 km rond Uithoorn doen we dat gratis. Geniet ervan….

Bert Trommelen – bert@vinocerf.nl – 06 22 66 05 56
Constant Scholten – constant@vinocerf.nl – 06 51 75 10 48
Fred ‘t Hart – fred@vinocerf.nl – 06 53 23 70 82
Michel Kortstra – michel@vinocerf.nl – 0620 97 76 13
Richard Sprey – richard@vinocerf.nl – 06 20 13 10 31
Sacha Emmerik – sacha@vinocerf.nl – 06 55 19 51 33