Spaanse zomer box

64.80

Minimum Qty: 1
Categorieën: , , Tag:

Beschrijving

Spaanse zomer box nu voor € 54,00

Deze box is gevuld met 4 wit; 2 rood

Aradon Blanco – Bodegas Aradon €7,75
Witte Rioja als aperitief, op een zonnig terras of bij een salade

Martinsancho – Angel Rodriguez Vidal € 11,25
Stuivend frisse Rueda van de authentieke Verdejo druif

Alter Blanco – Priorata de Razamonde € 12,95
Heerlijke volronde frisse wijn van voornamelijk Treixadura druif

Albariño – Bouza do Rei € 12,25
Uit Rias Baixas: de wijn bij een visschotel in Galicië

Momento de Aradon – Bodegas Aradon € 8,95
Rioja met zacht rood fruit, wat kruidigheid en een toefje ceder

Senda – Las Moradas de San Martin € 11,75
Garnacha uit de regio Madrid: fruit en kruidigheid

In juni voor de prijs
van bijna € 65,00 voor € 54,00

Als je één van onze partners belt of mailt, zetten we de bestelde dozen bij je voor de deur. In een straal van 20 km rond Uithoorn doen we dat gratis. Geniet ervan….

Bert Trommelen – bert@vinocerf.nl – 06 22 66 05 56
Constant Scholten – constant@vinocerf.nl – 06 51 75 10 48
Fred ‘t Hart – fred@vinocerf.nl – 06 53 23 70 82
Michel Kortstra – michel@vinocerf.nl – 0620 97 76 13
Richard Sprey – richard@vinocerf.nl – 06 20 13 10 31
Sacha Emmerik – sacha@vinocerf.nl – 06 55 19 51 33