Aanbieding!

Voordeelbox nieuwe witte zomerwijnen

75.25 71.40

Minimum Qty: 1
Categorieën: , Tags: , ,

Beschrijving

De voordeelbox met zacht geprijsde nieuwe zomerwijnen:

1 x Cava Millesime Brut Reserva Blanco € 18,50
1 x Pazo de Maga godello – Galicië € 12,50
1 x Beauvignac Viognier – Languedoc € 8,50
1 x Skouras Assyrtiko Wild Fermented – Griekenland € 12,50
1 x Madonnabruna Falerio Pecorino Maree – Marche € 10,75
1 x Di Philippo Grechetto – Umbrië € 11,75

In juni voor de prijs van  € 75,25 voor € 59,50

Als je één van onze partners belt of mailt, zetten we de bestelde dozen bij je voor de deur. In een straal van 20 km rond Uithoorn doen we dat gratis. Geniet ervan….

Bert Trommelen – bert@vinocerf.nl – 06 22 66 05 56
Constant Scholten – constant@vinocerf.nl – 06 51 75 10 48
Fred ‘t Hart – fred@vinocerf.nl – 06 53 23 70 82
Michel Kortstra – michel@vinocerf.nl – 0620 97 76 13
Richard Sprey – richard@vinocerf.nl – 06 20 13 10 31
Sacha Emmerik – sacha@vinocerf.nl – 06 55 19 51 33