Maandaanbieding winterwijnen

51.15

Minimum Qty: 1
Categorieën: , Tags: , ,

Beschrijving

Doos met 6 smakelijke winterwijnen nu voor € 43,00

Gun jezelf een keuze: Culinair eten en drinken thuis 
Na de decembermaand met de feestelijke maaltijden en perfecte wijnen is januari weer een periode van wat eenvoudiger gerechten. Toch blijft het plezierig om de daarbij te schenken wijnen wat te kunnen afwisselen.
Om het je gemakkelijk te maken, hebben we een winter wijnbox samengesteld met 6 verschillende (3 wit en 3 rood) wijnen.

Deze doos is gevuld met

Sauvignon Blanc Domaine de Mont-Auriol € 7,75
aperitief / schaal- schelpdieren / sushi
Côtes du Rhône Blanc Les Séguines (bio) € 9,75
salade of ander gerecht met coquilles of paddenstoelen
Pinot Grigio Tenuta Santomè € 8,50
pasta met vis / schaal- schelpdieren / gefrituurde vis
La Galinière Château de Donjon € 7,95
boerenkool / stevig vlees als bavette
Monte Tessa Primitivo Masseria Tagaro € 8,25
droge worst / gegrild rood vlees / harde kaas
Momento de Aradon Bodegas Aradón € 8,95
stoofschotel / boerenkool / gegrild vlees

In december voor een feestelijke prijs
van € 51,15 voor € 43,00

Als je één van onze partners belt of mailt, zetten we de bestelde dozen bij je voor de deur. In een straal van 30 km rond Uithoorn doen we dat gratis. Geniet ervan….

Bert Trommelen – bert@vinocerf.nl – 06 22 66 05 56
Constant Scholten – constant@vinocerf.nl – 06 51 75 10 48
Fred ‘t Hart – fred@vinocerf.nl – 06 53 23 70 82
Michel Kortstra – michel@vinocerf.nl – 0620 97 76 13
Richard Sprey – richard@vinocerf.nl – 06 20 13 10 31
Sacha Emmerik – sacha@vinocerf.nl – 06 55 19 51 33