Aanbieding lentewijnen

51.15

Minimum Qty: 1
Categorieën: , , , Tags: , ,

Beschrijving

Doos met 6 smakelijke lentewijnen nu voor € 49,00

De lente is in aantocht. We krijgen zin om ons erop voor te bereiden met verschillende vrolijke voorjaarswijnen.
Om het je gemakkelijk te maken wat verschillende wijnen te kunnen proeven, hebben we een wijnbox samengesteld met 6 verschillende (3 wit , 2 rosé en 1 rood) lentewijnen.

Deze doos is gevuld met

Aradon Blanco – Bodegas Aradón € 7,75
aperitief / salade of ander gerecht met paddenstoelen
Verdicchio Le Paiole (bio) – Tenuta dell Ugolino € 9,75
aperitief, schaal- en schelpdieren, gebakken vis, salades
Melacce (bio) – Castello di Collemassari € 10,95
salades met paddenstoelen, bleekselderij, kervel, kip
Rosé – Domaine de Montmarin € 7,75
terras, gebakken vis, salade met tomaat en ansjovis
Rosé les Hauts de Médian – Preignes le Vieux € 8,95
delicate cinsault & grenache rosé met superlichte kleur
Finca Rio Negro 992 € 12,75
iets gekoeld op een zonnig terras met tapas of een pizza

In april voor de prijs
van  € 57,90 voor € 49,00

Als je één van onze partners belt of mailt, zetten we de bestelde dozen bij je voor de deur. In een straal van 20 km rond Uithoorn doen we dat gratis. Geniet ervan….

Bert Trommelen – bert@vinocerf.nl – 06 22 66 05 56
Constant Scholten – constant@vinocerf.nl – 06 51 75 10 48
Fred ’t Hart – fred@vinocerf.nl – 06 53 23 70 82
Michel Kortstra – michel@vinocerf.nl – 0620 97 76 13
Richard Sprey – richard@vinocerf.nl – 06 20 13 10 31
Sacha Emmerik – sacha@vinocerf.nl – 06 55 19 51 33