Januari box voortreffelijk wit

47.40

Minimum Qty: 1
Categorieën: , Tags: , ,

Beschrijving

Januari box voortreffelijk wit € 39,50

Deze box is gevuld met 3 maal 2 wit

2 x Mont-Auriol Sauvignon Blanc € 7,75
sauvignon blanc: frisse, sappige wijn uit de omgeving van Agde

2 x Aradon Blanco – Bodegas Aradon €7,75
viura, garnacha blanca; witte, niet houtgerijpte Rioja

2 x Pinot Grigio – Santomè € 8,50
pinot grigio: heerlijke wijn met lichte kruidigheid uit Veneto

In januari voor de prijs
van  € 48,00 voor € 39.50

Als je één van onze partners belt of mailt, zetten we de bestelde dozen bij je voor de deur. In een straal van 20 km rond Uithoorn doen we dat gratis. Geniet ervan….

Bert Trommelen – bert@vinocerf.nl – 06 22 66 05 56
Constant Scholten – constant@vinocerf.nl – 06 51 75 10 48
Fred ‘t Hart – fred@vinocerf.nl – 06 53 23 70 82
Michel Kortstra – michel@vinocerf.nl – 0620 97 76 13
Richard Sprey – richard@vinocerf.nl – 06 20 13 10 31
Sacha Emmerik – sacha@vinocerf.nl – 06 55 19 51 33