Januari box voortreffelijk rood

49.80

Minimum Qty: 1
Categorieën: , Tags: , ,

Beschrijving

Januari box voortreffelijk rood € 41,50

Deze box is gevuld met 3 maal 2 rood

2 x Le Sabounet – Roger Sabon € 8,25
grenache, syrah, cinsault: instapwijn uit Châteauneuf du Pape

2 x Momento de Aradon € 8,95
tempranillo, garnacha, graciano: fruit, kruidigheid en een toefje hout

2 x Primitivo Monte Tessa € 8,25
primitivo: Het beste wat Puglia te bieden heeft: vol, sap, rokerig en kruidig

In januari voor de prijs
van  € 50,90 voor € 41,50

Als je één van onze partners belt of mailt, zetten we de bestelde dozen bij je voor de deur. In een straal van 20 km rond Uithoorn doen we dat gratis. Geniet ervan….

Bert Trommelen – bert@vinocerf.nl – 06 22 66 05 56
Constant Scholten – constant@vinocerf.nl – 06 51 75 10 48
Fred ‘t Hart – fred@vinocerf.nl – 06 53 23 70 82
Michel Kortstra – michel@vinocerf.nl – 0620 97 76 13
Richard Sprey – richard@vinocerf.nl – 06 20 13 10 31
Sacha Emmerik – sacha@vinocerf.nl – 06 55 19 51 33