Italiaanse zomer box

69.60

Minimum Qty: 1
Categorieën: , , Tag:

Beschrijving

Italiaanse zomer box nu voor € 58,00

Deze box is gevuld met 4 wit; 2 rood

Pinot Grigio – Tenuta Santomè € 8,50
Frisse kruidigheid uit Veneto

Verdicchio Le Piaole – Tenuta dell Ugolino € 9,75
Aperitief, schaal- en schelpdieren, gebakken vis, salades

Melacce Vermentino – Castello di Collemassari € 10,95
Salades met paddenstoelen, bleekselderij, kervel en kip

Roero Arneis – Pescaja € 14,25
Stevige, sappige wijn bij risotto, pasta en vis

Valpolicella – Domenico Fraccarolie € 11,50
Soepele wijn, een beetje aards met jammig kersenfruit

Montecucco Rosso Riserva – Collemassari € 14,75
Door internationale vakbladen geroemde wijn van voornamelijk sangiovese

In juni voor de prijs
van  ruim € 69,00 voor € 58,00

Als je één van onze partners belt of mailt, zetten we de bestelde dozen bij je voor de deur. In een straal van 20 km rond Uithoorn doen we dat gratis. Geniet ervan….

Bert Trommelen – bert@vinocerf.nl – 06 22 66 05 56
Constant Scholten – constant@vinocerf.nl – 06 51 75 10 48
Fred ‘t Hart – fred@vinocerf.nl – 06 53 23 70 82
Michel Kortstra – michel@vinocerf.nl – 0620 97 76 13
Richard Sprey – richard@vinocerf.nl – 06 20 13 10 31
Sacha Emmerik – sacha@vinocerf.nl – 06 55 19 51 33