Proefdoos heerlijke Toscaanse wijn

77.10

Minimum Qty: 1
Categorieën: , , Tag:

Beschrijving

Regelmatig proeven we nieuw binnen komende jaargangen en afgelopen week werden we weer eens blij verrast door Collemassari met zijn Montecucco Rosso Riserva. Dit is een duurzaam van voornamelijk sangiovese druiven geproduceerde stevige, kruidige wijn met fruitaroma’s van gedroogd fruit, hier en daar een blauwe en een zwarte bes en een snufje hout. De zachte tannines en de mooie zoet-zuur balans maken de wijn prettig (door)drinkbaar.

Het leek ons een goed idee om deze heerlijke rode Toscaan samen in een proefdoos te doen met de Melacce, een witte, eveneens biologische wijn, duurzaam gemaakt van vermentino druiven. Het is een zacht ronde wijn met wat kruidigheid en fruit van sappige peer en een vleugje abrikoos.

Proefdoos Heerlijke Toscaanse wijn:

3 x Melacce – Montecucco Vermentino € 10,95
3 x Montecucco Rosso Riserva € 14,75

In maart kun je deze doos bestellen van € 77,10 voor € 64,25

Bert Trommelen – bert@vinocerf.nl – 06 22 66 05 56
Constant Scholten – constant@vinocerf.nl – 06 51 75 10 48
Fred ‘t Hart – fred@vinocerf.nl – 06 53 23 70 82
Michel Kortstra – michel@vinocerf.nl – 0620 97 76 13
Richard Sprey – richard@vinocerf.nl – 06 20 13 10 31
Sacha Emmerik – sacha@vinocerf.nl – 06 55 19 51 33