Heerlijke herfstwijnen

Minimum Qty: 6
Categorieën: , , ,

Beschrijving

Bij Vinocerf altijd 6 halen = 5 betalen

Heerlijke herfstwijnsuggesties. En bij elke doos van 6 flessen hoef je er maar 5 te betalen. In elke doos dus een gratis fles. Als je één van onze partners belt of mailt, zetten we de bestelde dozen bij je voor de deur. In een straal van 30 km rond Uithoorn doen we dat gratis. Geniet ervan….

  8,25 Cava Dominio de Tharsys Brut Nature

  8,50 Soepele, kruidige Pinot Grigio van Tenuto Santomè

  9,75 Les Séguines witte Côtes du Rhône van Domaine Séminaire (bio)

  7,75 Volronde rosé van Domaine de Montmarin

  8,25 Le Sabounet: krachtig en kruidig rood van Roger Sabon uit Châteauneuf

11,25 Calzadas de Aradon: Rioja voor bij het haardvuur

12,50 La Croisade Pinot Noir: houtgerijpte Pinot Noir uit de Languedoc

Als je gebruik wilt maken van de actie, neem dan contact op met één van ons:

Bert Trommelen – bert@vinocerf.nl – 06 22 66 05 56

Constant Scholten – constant@vinocerf.nl – 06 51 75 10 48

Fred ‘t Hart – fred@vinocerf.nl – 06 53 23 70 82

Michel Kortstra – michel@vinocerf.nl – 0620 97 76 13

Richard Sprey – richard@vinocerf.nl – 06 20 13 10 31

Sacha Emmerik – sacha@vinocerf.nl – 06 55 19 51 33