Aanbieding!

Heerlijke herfstwijnen

91.95 79.50

Minimum Qty: 6
Categorieën: ,

Beschrijving

Doos met 6 heerlijke herfstwijnen

Verwen jezelf: Culinair eten en drinken thuis 
Nu de restaurants gesloten zijn, kun je je thuis verwennen met een mooie maaltijd en een perfecte wijn voor een prijs die veel gunstiger is dan de prijs op de wijnkaart van een restaurant. Probeer het eens, laat je door ons een wijn bij je gerecht adviseren. Je drinkt dan topkwaliteit tegen een ongewoon lage prijs.

Voorgerecht: Portobello, gevuld met snippertjes knoflook, olijfolie, geitenkaas in de oven
Sancerre Blanc Frétoy van Tinel-Blondelet € 17,25
Hoofdgerecht: Klassieke Boeuf Bouguignon
Bourgogne Pinot Noir van Fernand & Laurent Pillot € 18,25

Voorgerecht: Paddenstoelenrisotto
Roero Arneis – Pescaja € 14,25
Hoofdgerecht: Italiaanse rundvleesstoofpot
Barbera d’Asti Soliter – Pescaja € 14,50

Voorgerecht: Bleekselderij salade met appel, kaas, walnoten en dressing
Alter Blanco – Priorato de Razamonde € 12,75
Hoofdgerecht: Hertenbiefstuk met spruitjes
Ribero del Duero Crianza – Bodegas Viyuela € 14,95

Alle 6 hierboven genoemde topwijnen uit drie landen in een doos.
Niet voor € 91,95 maar in november voor niet meer dan € 79,50.

Als je één van onze partners belt of mailt, zetten we de bestelde dozen bij je voor de deur. In een straal van 30 km rond Uithoorn doen we dat gratis. Geniet ervan….

Bert Trommelen – bert@vinocerf.nl – 06 22 66 05 56

Constant Scholten – constant@vinocerf.nl – 06 51 75 10 48

Fred ‘t Hart – fred@vinocerf.nl – 06 53 23 70 82

Michel Kortstra – michel@vinocerf.nl – 0620 97 76 13

Richard Sprey – richard@vinocerf.nl – 06 20 13 10 31

Sacha Emmerik – sacha@vinocerf.nl – 06 55 19 51 33