Franse zomer box

60.00

Minimum Qty: 1
Categorieën: , , , Tag:

Beschrijving

Franse zomer box nu voor € 50,00

Deze box is gevuld met 3 wit; 2 rosé; 1 rood

Terres Blanches – Domaine Chiroulet € 9,95
Knisperfrisse wijn uit het land van de Drie Musketiers

Les Séguines – Domaine du Séminaire € 9,95
Soepele witte Côtes du Rhône met niet teveel zuren

Picpoul de Pinet – Hugues de Beauvignac € 8,75
Bij mosselen, oesters en vis uit het Etang de Thau

Rosé Domaine de Montmarin € 7,75
Heerlijk fris klein rood fruit

Provence Rosé Sainte Victoire – Mas de Cadenet € 13,50
Top rosé uit de Provence met ‘wow’ factor

Rhône by Sabon – Roger Sabon € 10,95
Côtes du rhône met alles wat je van een producent uit Châteauneuf verwacht

In juni en juli voor de prijs
van  ruim € 60,00 voor € 50,00

Als je één van onze partners belt of mailt, zetten we de bestelde dozen bij je voor de deur. In een straal van 20 km rond Uithoorn doen we dat gratis. Geniet ervan….

Bert Trommelen – bert@vinocerf.nl – 06 22 66 05 56
Constant Scholten – constant@vinocerf.nl – 06 51 75 10 48
Fred ‘t Hart – fred@vinocerf.nl – 06 53 23 70 82
Michel Kortstra – michel@vinocerf.nl – 0620 97 76 13
Richard Sprey – richard@vinocerf.nl – 06 20 13 10 31
Sacha Emmerik – sacha@vinocerf.nl – 06 55 19 51 33