Actiewijnen om thuis te genieten

Minimum Qty: 6
Categorieën: , ,

Beschrijving

Bij Vinocerf altijd 6 halen = 5 betalen

 

Heerlijke zomer wijnsuggesties. En bij elke doos van 6 flessen hoef je er maar 5 te betalen.

In elke doos een gratis fles. Dat is toch ruim 16 procent korting op elke doos!

 

Als je één van onze partners belt of mailt, zetten we de bestelde dozen bij je voor de deur. In een straal van 30 km rondom Uithoorn doen we dat gratis. Geniet ervan…

€ 12,25 Prosecco Bepin de Eto – Conegliano Valdobbiadene Prosecco Superiore DOCG

€ 11,25 Martinsancho – De originele Rueda Verdejo van Angel Rodriguez Vidal  

€   8,25 Beauvignac HB Blanc – AOP Languedoc   

€   7,75 Bodegas Aradón – Aradón Blanco Rioja DOC  

€   7.75 Rosé Montmarin – Domaine de Montmarin (Côtes de Thongue)   

€   9.50 Le Marne – Isolabella della Croce 

€   8.95 Le Mistral Merlot – Domaine Sainte Rose – IGP Pays d’Oc  

 

Als je gebruik wilt maken van de actie, neem dan contact op met één van ons:
Bert Trommelen – bert@vinocerf.nl – 06 22 66 05 56
Constant Scholten – constant@vinocerf.nl – 06 51 75 10 48
Fred ’t Hart – fred@vinocerf.nl – 06 53 23 70 82
Michel Kortstra – michel@vinocerf.nl – 06 20 97 76 13
Richard Sprey – richard@vinocerf.nl – 06 20 13 10 31
Sacha Emmerik – sacha@vinocerf.nl – 06 55 19 51 33

 

Extra informatie

Korting

6 halen = 5 betalen